فرم ساز یا سامانه BPMR ریسما

فرم ساز چیست ؟

فرم ساز یک امکان خیلی خوب برای ساختن فرم های وبسایت بدون دانش برنامه نویسی حرفه ای می باشد، لازم به ذکر است که «بدون دانش برنامه نویسی» به این معنا نیست که شما صرفا با رعایت قوانین تایپ بتوانید فرم مورد نظرتون رو بسازید، بلکه دانش کاملی راجع به استفاده از این امکان لازیم نیست اما در کل شما باید قوانین ساخت صفحات در حد محدود HTML رو داشته باشید. در کل با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، فرم ساز نیاز های یک سازمان را در حد گسترده مرتفع نخواهد کرد.

آیا سامانه ای برای رفع محدودیت فرم ساز وجود دارد ؟

برای پاسخ به این سئول، شایان ذکر است که هر مجموعه نرم افزاری در ایران، با راهکار های متفاوتی پا به عرصه تکنولوژی گذاشته اند، برای رفع نیاز ادارات ما راهکار مخصوص و اختصاصی خود را داریم، ما با استفاده از سامانه BPMR اتوماسیون ریسما، این نیاز شما را رفع مکنیم.

سامانه BPMR چیست ؟

یک ساماه اختصاصی از مجموعه نرم افزاری ریسما که در قالب پکیج اتوماسیون اداری ریسما ارائه میگردد. BPMR بر گرفته از دانش BPMS مدیریت فرایند های سازمانی و TaskFlow گردش فرم های سازمان میباشد و ما با استفاده از این سامانه ها اقدام به تولید راهکار رفع رفع محدودیت فرم ساز ها و پیچیدگی در طراحی BPMS بصورت اختصاصی کرده ایم

امکانات BPMR ریسما

بدلیل طراحی اختصاصی این سیستم از آغاز تا به انتهای مراحل تولید، امکانات قابل تاملی نسبت به هسته BPMS فراهم گردیده که بخشی از این امکانات:
قابلیت اتصال به کارتابل اصلی اتوماسیون اداری
هسته اکسترنال فرم ها
گردش کار مخصوص به ازای یک دپارتمان یا یک کاربر
تولید محتوای اختصاصی در هر فرم
قابلیت کپی برداری از بانک جامع فرم ها
قابلیت دانلود اختصاصی از سرور های ریسما
پیگیری گردش فرم
ذخیره سازی اطلاعات در پایگاه داده یکسان
امنیت در نگهداری اطلاعات
محدودیت ورود کاربران
تعریف پروژه های خاص با استفاده از نرم افزار بومی BPMNR
و...

برترین ویژگی استفاده از BPMR ریسما

صرفه جویی در منابع و جلوگیری از گردش بیش از اندازه فرم ها در سازمان، اطلاف منابع مالی و انسانی، کاغذ و ...

مطالب دیگر